Wymogi rynku USA

Wymogi
rynku USA

WPROWADZENIE PRODUKTU NA RYNEK USA - JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ, ABY WPROWADZIĆ URZĄDZENIE ELEKTRONICZNE NA RYNEK USA.

Jak wprowadzić produkt elektroniczny na rynek USA. Wymagania dla urządzeń elektronicznych w Stanach Zjednoczonych (USA), pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) oraz bezpieczeństwa (Safety).

WIEDZA ZDOBYTA PODCZAS SZKOLENIA

Underwriters Laboratories (UL) jest globalną, liczącą sobie 120 lat, niezależną organizacją z obszaru Testów, Inspekcji i Certyfikacji (TIC), oferującą swoje wsparcie i wiedzę w pięciu kluczowych dziedzinach: Bezpieczeństwo Produktów, Usługi Weryfikacji Zgodności, Usługi z zakresu bezpieczeństwa Zdrowia i Życia, Usługi z zakresu wpływu na środowisko naturalne, Usługi Szkoleniowe i Doradcze.
UL specjalizuje się w kompleksowym wsparciu firm w uzyskaniu dostępu do rynku globalnego. Ułatwiamy i przyspieszamy ten proces poprzez wykonywanie badań i testów, prowadzących do uzyskania niezbędnych certyfikatów i dopuszczeń, w krajach Ameryki Płn./Płd. (USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Argentyna i inne), Azji (Chiny, Japonia, Korea Płd., Malezja, Tajlandia, Indie, itd.), Bliskiego Wschodu (ZEA, Arabia Saudyjska, Kuwejt, itd.) Australii / Nowej Zelandii i w Europie.

Program

 • PRZEGLĄD WYMAGAŃ DLA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH – WPROWADZENIE
  • Przegląd wymagań dla urządzeń elektronicznych w Stanach Zjednoczonych (USA), w zakresie bezpieczeństwa (Safety), kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) oraz technologii bezprzewodowych (Wireless/Radio) - ogólne określenie tematu seminarium, podstawowych pojęć, wymagań i podejścia.
 • WYMAGANIA CERTYFIKACJI BEZPIECZEŃSTWA
  • Szczegółowe omówienie systemu certyfikacji bezpieczeństwa, przebiegu procesu, porównanie z procesem europejskim, przykładowe normy, dokumentacja, etc.
 • WYMAGANIA EMC I CERTYFIKACJI TECHNOLOGII BEZPRZEWODOWYCH
  • Szczegółowe omówienie wymagań certyfikacji radiowej, a także testowania EMC, przebiegu procesu, porównanie z procesem europejskim, przykładowe normy, dokumentacja, etc.
 • PRAKTYCZNE PRZYKŁADY I WYMAGANIA "SPECJALNE"
  • Kilka przykładów „prawdziwych” produktów i przejście przez proces identyfikacji wymagań + wymagania specjalne np. FDA dla produktów medycznych.

TRENER

JAKUB KĄCKI

 • Reprezentant Underwriters Laboratories (w skrócie UL), globalnego lidera rynku badań i certyfikacji, gdzie zajmuje się udzielaniem wszechstronnego wsparcia i pomocy klientom w zakresie dostępu do Globalnego Rynku.
 • Doświadczony doradca i konsultant badań i certyfikacji, zajmujący się tą tematyką już 12 lat.
 • Od wielu lat wspomaga producentów ze Skandynawii, Izraela, Niemiec, UK, Holandii i Francji - teraz pomagam firmom z Europy Wschodniej, przede wszystkim z Polski, w przełamaniu bariery certyfikacji w kontekście wejścia na nowe rynki.
 • www.poland.ul.com

CENNIK SZKOLEŃ OTWARTYCH

W cenie szkolenia są uwzględnione - miejsce szkolenia, catering, materiały szkoleniowe. Cena nie uwzględnia noclegów ani dojazdów na szkolenie.

Wrocław, 25.07.2017 r.

Dany termin szkolenia niestety nie jest już dostępny.
Zostaw nam kontakt do siebie, abyśmy mogli Cię poinformować o dostępnych możliwościach.


Dla grup powyżej 3 osób i szkoleń dedykowanych, ceny ustalane są indywidualnie.