Podczas tego webinaru odpowiadałem na pytania uczestników, dotyczące testowania urządzeń pod kątem EMC projektowania.  To pokazuje mi, jak ważne są dla Was te aspekty i chcecie się rozwijać, aby jeszcze lepiej realizować projekty. Pojawiają się jeszcze proste pytania i te bardziej skomplikowane. Co prawda staram się dotrzeć do Was różnymi kanałami. Niekiedy zdarzy się tak, że nie jesteś tym zainteresowany w danym momencie. Zwróć uwagę czy, gdybyś tę wiedzę mógł posiadać wcześniej, nie zaoszczędziłoby to Twojego czasu teraz?

Mogę zadeklarować, że taka interakcja z Wami i każde pytanie są dla mnie bardzo cenne i z chęcią będę na nie odpowiadał. A tymczasem zobacz, mój ostatni webinar i zobacz ile informacji było dla Ciebie jasnych, a którymi się zaskoczyłeś. Jaka to dla Ciebie wartość?

Pytania, jakie m.in. pojawiły się na webinarze:

1. Buduję komorę GTEM 2mx1mx0.8m do testów pre-compliance własnych prototypów. Jak ją najprościej skalibrować? 
2. Co w treści powinno zawierać świadectwo CE?
3. Jak Waszym zdaniem mają się aktualne poziomy narażeń w badaniach odporności na promieniowane pole elektryczne do podwyższonych niedawno limitów pola elektrycznego? 
4. Korzystanie z pre-certyfikowanych modułów radiowych a norma RED, kiedy możemy powołać się na certyfikację producenta, uwzględniając, że warunki środowiskowe nie zmieniły się?
5. Dobre przygotowanie przed testami.
6.  Jak wprowadzić sygnał USB do ekranowanego namiotu EMC tekboxa?
7. Czy dopuszczalne jest badanie urządzenia tylko dla wybranych charakterystycznych rodzajów pracy czy należy badać we wszystkich?
8. Badania emisji promieniowanej z wykorzystaniem sond bliskiego pola.
9. Urządzenia z WIFI w komorze EMC.

i wiele innych – zobacz sam.
Zapraszam Cię do wzięcia udziału w poniższych szkoleniach o których mówię i na których znajdziesz najwięcej ważnych dla Ciebie odpowiedzi. Stwórz swoją szansę na rozwój. Daj znać przełożonemu o takim szkoleniu. Nie odkładaj tego na inny moment. Zadziałaj teraz.

Pozdrawiam,

Tomek Utkowski

W PAKIECIE TANIEJ!
Jeśli zapiszesz się na szkolenie Badania EMC i Projekt EMC  – otrzymasz rabat 15%! – 5440 zł netto – 2 szkolenia.

JEDYNE TAKIE SZKOLENIE W POLSCE!

Szkolenie – Badania EMC przy Laboratorium EMC w Poznaniu

 25-26.11.2021 r. stacjonarnie w Poznaniu
Cena regularna : 3200 zł netto/os.

Już 25-26 listopada w Poznaniu szykujemy dla Ciebie szkolenie stacjonarne przy akredytowanym laboratorium EMC  to realne przykłady, stanowiska pomiarowe, aparatura badawcza. Zdradzamy tajniki pracy laboratorium i niuanse stanowisk pomiarowych. Forma bardzo warsztatowa, interaktywna. 

Projekt EMC

09-10.11.2021 r. stacjonarnie w Łodzi
Cena regularna: 3200 zł netto/os. 

Poznaj zasady i dobre praktyki projektowania elektroniki pod kątem spełnienia wymagań EMC. Zobacz, jakie wyzwania Cię czekają, z czym mogą być problemy i jak je rozwiązywać. Uwzględnij EMC już w początkowej fazie pracy nad schematem oraz layoutem. Zdobądź praktyczną wiedzę od doświadczonego trenera, znając podstawy z zagadnień dotyczących Badań EMC.