Od tegorocznej Konferencji EMC for Business mijają właśnie 3 tygodnie. Czas zatem podsumować całe wydarzenie…

Jak co roku zebraliśmy w formie ankiet Wasze opinie, które jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, są dla nas ogromnie ważne, pomocne i służą poprawie jakości zarówno części technicznej całego przedsięwzięcia, jak i merytorycznej. Zapoznaliśmy się z nimi bardzo wnikliwie!

Dziękujemy wszystkim sponsorom – firmie Schurter (główny sponsor Konferencji) oraz firmom ASTAT i Helmarpartnerom, prelegentom i uczestnikom – w skrócie Wam – bardzo gorąco za kolejne, wspólnie spędzone dwa dni i aktywne uczestnictwo zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej Konferencji. Za to, że przybyliście w jeszcze liczniejszym gronie niż przed rokiem, a duża część z Was zawitała do nas kolejny raz i niezmiernie nas to cieszy.

Czas na statystyki!

A te są dla nas bardzo przyjemne… Całe wydarzenie oceniliście na mocne 5 (średnia ocena: 5,31 / 6.0), natomiast Wasze oczekiwania spełniliśmy w nieco ponad 88%! Jesteśmy dumni z takiego wyniku, gdyż potwierdza nasze starania do rozwijania idei Konferencji oraz zwiększenie jakości całego przedsięwzięcia – zarówno od strony organizacyjnej, jak i merytorycznej. Już na starcie postawiliśmy sobie samym poprzeczkę niezwykle wysoko – tylko po to, by sukcesywnie piąć się w górę i osiągać nowe rekordy.

Co uważacie za mocne strony wydarzenia i co podobało się Wam najbardziej?

Zmiana miejsca wydarzenia, luźna atmosfera, pilnowanie czasu podczas przerw jak i wystąpień oraz warsztatów, praktyczność tematyki warsztatów i case studies plus oczywiście kolacja integracyjna – te odpowiedzi pojawiały się w ankietach najczęściej. Bardzo nas to cieszy, gdyż od samego początku staramy się, aby Konferencja nie była tylko nudnym i monotonnym przekazem informacji, ale by integrowała wszystkich uczestników i prowadziła do wymiany doświadczeń, poruszała tematy, które są dla Was – specjalistów bardzo ważne. Dlatego zarówno case studies, jak i warsztaty muszą być dla Was przydatne.

Czego oczekujecie po Konferencji EMC for Business w kolejnym roku? Co byście zmienili lub rozwinęli
w kwestii organizacji wydarzenia?

W tej części wręcz zasypaliście nas wskazówkami – włącznie z zapytaniami o możliwość zorganizowania wydarzenia dodatkowo w jeszcze jednym terminie np. w Warszawie! 

Kilkoro z Was zwróciło uwagę na rozwinięcie tematyki projektowania płytek PCB pod kątem EMC (w tym analiza problemów w konkretnych projektach) i wzbogacenie
jej o projektowanie filtrów.  Cały czas jeszcze spływają do nas, również w formie elektronicznej, Wasze opinie o tegorocznym wydarzeniu i jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tym, że tak miło spędziliśmy wspólnie te dwa październikowe dni. Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie związane z tematami lub warsztatami piszcie śmiało na nasz adres e-mail: office@emc4b.com.

Podziękowania dla sponsorów i partnerów wydarzenia

Ogromne podziękowania należą się naszym sponsorom, z którymi to wydarzenie nabiera jeszcze pełniejszego obrazu oraz wzmacnia nasze relacje. Szczególne podziękowania należą się Głównemu Sponsorowi firmie Schurter Electronics Sp. z o.o., którzy są z nami od samego początku, jak również pozostałym sponsorom: firmie Helmar Jacek A. Dobrowiecki wraz z partnerami ETS-Lindgren, NARDA-PMM oraz ASTAT Sp. z o.o. wraz z partnerami EMC Partner i Gaus Insstruments.

Dzięki partnerom medialnym mogliście o nas przeczytać w takich portalach i magazynach jak: Mikrokontroler, Elektronika Praktyczna, Elektronika B2B, Magazyn Elektronik, AutomatykaOnline oraz Magazyn Automatyka jak również portalowi automatyka.pl

Dodatkowo dziękujemy za (jak zawsze) bardzo ożywione dyskusje w kuluarach oraz wyśmienitą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę podczas wieczornej kolacji integracyjnej.
Jak już pisaliśmy w ubiegłym roku – to dla nas chwila wyjątkowa, gdyż mamy okazję do porozmawiania z każdym z Was z osobna.

Z naszej strony to tyle jeśli chodzi o podsumowanie. Jednakże nie możemy pominąć również podziękowań od naszego całego zespołu za wszystkie wyrazy sympatii i miłe słowa, jakie otrzymaliśmy od Was za pośrednictwem ankiet i w trakcie trwania wydarzenia. To dla nas niezwykle budujące i będziemy starać się jeszcze efektywniej częstować uśmiechem każdego uczestnika przyszłej edycji Konferencji EMC for Business. A ta już niedługo, bo za niecały rok! Mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie i stawicie się jeszcze liczniej!

Zespół EMC for Business

Prezentacje prelegentów dostępne tylko dla uczestników konferencji.

Każdy uczestnik otrzymał hasło  poprzez e-mail. Jeśli nie masz takiego hasła, napisz do nas na office@emc4b.com

Sponsor GŁÓwny

SCHURTER ELECTRONICS

Mariusz Duczek
Managing Director

Mobile: +48 532 202 092
mariusz.duczek@schurter.pl

ul. Grochowska 306 / 308
03-840 Warszawa, Poland

        SponsorZY

HELMAR Jacek A. Dobrowiecki

tel. kom.: (+48) 604 498 131
 e-mail: dobrowiecki@helmar.com.pl

ul. Powstańców Śląskich 108C/2
01-466 Warszawa


Adam Torous

Product Manager

tel. 61 435 95 16 , kom. 602 354 067 
e-mail: a.torous@astat.pl 

ul. Dąbrowskiego 441, 60-451 Poznań

Patronat medialny 

MAGAZYN EMC praktycy dla praktyków 2019

DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDĄ INFORMACJĘ ZWROTNĄ.

Do zobaczenia niebawem! Już pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami. Pozostańmy w kontakcie. EMC Core Team.