W jaki sposób ciekawie i zaskakująco przekazywać wiedzę oraz dzielić się posiadanym doświadczeniem, bez wątpienia wie Piotr R. Gajos.

Podczas warsztatu (z grą RPG w roli głównej), odbywającego się w ramach Konferencji EMC for Business 2019, zaskoczył on wszystkich uczestników zarówno swoim niesamowitym przebraniem, jak i atmosferą, w jakiej całe spotkanie zostało przeprowadzone. Wszystko po to, by każdego z osobna wprowadzić w magiczny i jeszcze dość obcy świat startupów i wymagań dla branży elektronicznej.

Kilka zdań o prowadzącym:

Piotr R. Gajos jest Product Compliance Engineer, czyli inżynierem zajmującym się oceną zgodności produktów z techniczno-prawnymi wymaganiami obowiązującymi m.in. na terenie Unii Europejskiej. 
Jest również rzeczoznawcą w zakresie wyrobów budowlanych, maszyn i urządzeń oraz wymagań EcoDesign, wpisanym na listę przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gdańsku.

Na stronie riskCE możecie zapoznać się zarówno z zakresem usług firmy Piotra, jak i szkoleniami realizowanymi przez niego. Dodatkowo znajdziecie tam również blog wiedzy.

Opis warsztatu:

W trakcie warsztatu połączonego z interakcją wszystkich uczestników Piotr, wykorzystując ideę gry RPG – Zakładamy startup i co dalej? – przeprowadził symulację pracy startupu nad nowym produktem. Celem tej edukacyjnej rozgrywki było zwieńczone sukcesem przeprowadzenie całej procedury oceny zgodności z wymaganymi normami, przepisami oraz dyrektywami. Dzięki temu uczestnicy zaznajomili się z wyzwaniami związanymi z wymaganiami dla produktów fizycznych w startupach oraz sami mogli przekonać się jak wielki wpływ na rozwój produktów mają określone decyzje biznesowe.