Poniżej możecie zobaczyć pełen zapis webinaru, podczas którego gościem Tomasza Utkowskiego był Włodzimierz Babś (General Manager).

Temat spotkania to: Jak bezpiecznie kupować od nieznanych brokerów?

Włodzimierz tłumaczy w materiale między innymi, na co uważać w momencie, gdy decydujemy się na importowanie podzespołów elektronicznych z krajów azjatyckich, w tym Indii, Chin czy Hongkongu? W jaki sposób możemy ustrzec się sprowadzenia towaru podrobionego lub niezgodnego z naszymi oczekiwaniami? Jak możemy realizować bezpieczne płatności za transakcje – bez ryzyka utraty pieniędzy? Jak możemy sprawdzić, czy dana firma jest zaufanym dostawcą i czy nie znajduje się na czarnej liście eksporterów? Czym jest znak towarowy China Export, podobny do znanego nam znaku CE – Conformité Européenne?

Poniższy materiał polecamy nie tylko osobom chcącym rozpocząć współpracę z azjatyckimi dostawcami, ale również tym, którzy między innymi chcą zrozumieć, w jaki sposób ustrzec się przed ewentualnym oszustwem oraz gdzie szukać potrzebnych nam podzespołów ze sprawdzonych źródeł.

Konferencja EMC – Praktycy dla praktyków – https://emc4b.com/konferencje/emc4/

Kolejne spotkanie praktyków już 21-22.06.2022 r. we Wrocławiu – HOTEL MERCURE CENTRUM, OBOK Galerii Dominikańskiej.

 EMC for Business 2022 4th edition

  Szczegóły: https://emc4b.com/konferencje/emc4/